Kurumsal

SDÇ Sertaş Demir Çelik Makine Çember ve San. Tic. Ltd. Şti.

Avni SERTAŞ tarafından 1969 yılında Oto Sertaş adı ile Kdz.Ereğli’de 60 m2’lik iş yerinde faaliyetine başlamış olup, bu isimle yaklaşık 10 yıl faaliyet göstermiştir. 1983 yılında Kdz.Ereğli’deki küçük sanayi sitesinde bulunan 200 m2’lik işyerine taşınmış ve SMS Sertaş Makine Sanayi olarak faaliyetini sürdürmüştür. Gelişen müşteri portföyü ve değişen ihtiyaçlar sonucunda daha geniş bir alanda üretime devam etme ihtiyacı duymuş ve bu nedenle 2001 yılında Bölücek Köyü Fabrikalar Cad. 1.km’de 1000 m2 açık alan, 2500 m2 kapalı alana sahip işyerine taşınmıştır. SMS Sertaş Makine Sanayi yeniden yapılandırılarak SDÇ Sertaş Demir Çelik Ltd. Şti ticari ünvanını almıştır. 1969 yılından günümüze kadar talepler doğrultusunda, tezgah parkını genişletmiş, yenilemiş, kalite politikalarını benimsemiş bir şekilde, gerek bulunduğu bölgedeki, gerekse Türkiye’nin her yerinde bulunan ağır sanayi fabrikalarına, makine ve makine yedek parça konusunda imalat ve taahhüt işleri yapmaya şirket müdürümüz Süreyya SERTAŞ yönetiminde devam etmektedir.

MİSYONUMUZ:

SDÇ SERTAŞ DEMİR-ÇELİK olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları yaratmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

VİZYONUMUZ:

SDÇ SERTAŞ DEMİR-ÇELİK ulusal ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Kurumsal